Teklif Alın Bizi Arayın Whatsapp Destek

Başkanın Mesajı

15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz endüstriyel soğutma sektöründe yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiğimiz binlerce projenin ülke ekonomilerine katkısı olduğu kadar, biz ATLASPAN ailesine de bilgi birikimi ve tecrübe anlamında katkıları yadsınamaz.

ATLASPAN; marka değerleri, üretim tesisleri ve geçmiş referanslarına güvenerek yeniliğe kapalı olan teknolojiyi takip etmeyen müşterilerine, çalışanlarına, değer vermeyen ve doğal olarak da vermiş oldukları taahhütleri zamanında yerine getiremeyen endüstriyel soğutma firmalarına meydan okumak için kurulmuştur.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde uyguladığımız teknolojik çözümler; ülke ve toplumlara enerji verimliliği sağladığı gibi endüstriyel soğutma sektörüne de teknolojik yenilikler getirmektedir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için atmış olduğumuz adımlarda çıtayı her sene daha yukarı çıkarak kendimiz ile yarışıyoruz.

Genç, dinamik ve şeffaf bir firma yapısına sahip olmamız bizi yenilikçi ve yüksek performanslı bir kuruluş haline getirmiştir.

Performansımızı koruyabilmek ve her geçen yıl kendimizi yenileyebilmek adına şeffaf, dürüst ve güvenilir çalışma politikasını şirketimizin değişmez kuralı haline getirdik. Bu değerler sayesinde ve güçlü sermaye yapısı tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte günden güne büyüyor ve sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında DOĞA BİZE MİRAS DEĞİL EMANETTİR, sloganı ile ATLAS DIVING TEAM üyelerimizin çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışarak denizlerimizi temizleme projelerine katkıda bulunmaktayız. Yeni çalışma yılında da bu sosyal sorumluluk projelerine katkılarımız katlanarak devam edecektir.

Başarılarımızın devamını sağlayan başta değerli çalışma arkadaşlarım olmak üzere; müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bayilerimize katkılarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla,

Saim ÜLGÜ
Yönetim Kurulu Başkanı